Witamy, Gościu
Username: Password: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 40 rocznica ślubu rodziców

40 rocznica ślubu rodziców 3 lata 4 mies. ago #41

• Marek Spandecki
  • Marek Spandecki's Avatar
Witam serdecznie!
Znalazłem forum całkiem przypadkiem, ale skoro już tu jestem, zapytam o coś, co trapi mnie od dobrego tygodnia. Za miesiąc (dokładnie 1 sierpnia) moi rodzice obchodzą 40 rocznicę ślubu. Chciałbym wraz z rodzeństwem (młodszy brat i starsza siostra) zrobić im niebagatelną niespodziankę, coś nietuzinkowego i coś, co wspominaliby przez długie lata. Na ten cel uzbieraliśmy łącznie sumę 1200zł. To dość dużo jak na prezent ale jednocześnie zbyt mało, aby wykupić rodzicom np egzotyczne wczasy. Jeśli macie jakieś pomysły, byłbym (bylibyśmy) wdzięczni za wszelkie propozycje.

Aha! Zapomniałbym napisać kilka słów o rodzicach. Mama ma 62 lata, ojciec 65. Tata zajmuje się projektowaniem instalacji ciepłowniczych (inżynier), matka nigdy nie pracowała, zajmowała się domem i nami. Za młodu często podróżowali po Europie, zwykle wybierali na wypoczynek miejsca ustronne, mało oblegane kempingi itp. Ojciec dodatkowo interesuje się fantastyką (głównie książki, tv niewiele ogląda).
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: 40 rocznica ślubu rodziców 3 lata 4 mies. ago #42

A może kilka dni w SPA na podładowanie akumulatorów? Ostatnio to staje się modne.

Odp: 40 rocznica ślubu rodziców 3 lata 4 mies. ago #51

• Marek Spandecki
  • Marek Spandecki's Avatar
Tak, myśleliśmy nad tym. Ale o ile mama byłaby tym prawdopodobnie wielce uradowana, o tyle boimy się, że ojciec już mniej. To człowiek sceptyczny, lubiący ciszę i spokój - z eksperymentami oraz nowoczesnością niewiele mający wspólnego. :)

Odp: 40 rocznica ślubu rodziców 3 lata 3 mies. ago #341

• kolebka
  • kolebka's Avatar
  • Fresh Boarder
  • Oklaski: 0
To coś pamiątkowego? Np drzewo genealogiczne (coloraf.pl/drzewo+genealogiczne.html) ? Moim zdaniem bardzo fajnt prezent i praktyczny, bo można sę nim chwalić :D

Odp: 40 rocznica ślubu rodziców 2 lata 9 mies. ago #478

Zapraszam na naszą stronę www.FajnyPrezent.pl gdzie masz szeroki wybór prezentów na różne okazje,wiec znajdzie się także coś na rocznicę. Chętnie doradzę.
www.fajnyprezent.pl - zapraszamy!
Time to create page: 0.268 seconds